• ΠΡΩΤΗ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΛ

    ΠΡΩΤΗ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΛ

    Με 3-0 ηττήθηκαν οι άνδρες της ΑΕΛ από την ομάδα της Καρδίτσας.Δίνοντας στην αρχή των δύο πρώτων σετ την εντύπωση ότι  θα είχε τον πρώτο λόγο στο ντέρμπι της κατηγορίας Περισσότερα...
  • Πρώτη ήττα για την Γυναικεία ομάδα

    Πρώτη ήττα για την Γυναικεία ομάδα

    Δεν κατάφερε να συνεχίσει το νικηφόρο σερί της η Γυναικεία ομάδα της ΑΕΛ το απόγευμα του Σαββάτου, καθώς ηττήθηκε από την Αργώ Βόλου εκτός έδρας με 3-1 σετ . Οι βυσσινί Περισσότερα...
  • 1
  • 2

ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ !!!

Το Σάββατο 09.10.2010 είναι προγραμματισμένη η έναρξη του πρωταθλήματος Προπαίδων που διοργανώνει η ΕΠΣΛ.
Η ΑΕΛ συμμετέχει στο πρωτάθλημα αυτό με τρεις (3) ομάδες.
ΑΕΛ-1 (γεννηθέντες 1998) στον 7ο Όμιλο
ΑΕΛ-2 (γεννηθέντες 1998-1999) στον 6ο Όμιλο
ΑΕΛ-3 (γεννηθέντες 1999) στον 5ο Όμιλο

Ακολουθεί το πρόγραμμα των ομάδων μας στις πρώτες πέντε αγωνιστικές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
2010-2011

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούνται οι αθλητές των ακαδημιών ποδοσφαίρου της ΑΕΛ να βρίσκονται με αθλητική περιβολή (φιλικού αγώνα) για αγώνες προπόνησης την 02.10.2010 στα κατωτέρω γήπεδα στις εξής ώρες συγκέντρωσης:

Αποτελέσματα φιλικών αγώνων 25.09.2010

Σε φιλικούς αγώνες προετοιμασίας ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος τμημάτων υποδομής της ΕΠΣΛ τα αγωνιστικά τμήματα των ακαδημιών ποδοσφαίρου της ΑΕΛ έφεραν τα εξής αποτελέσματα:

  • Παίδες Δήμητρας Γιάννουλης - ΑΕΛ1: 1-7
  • Παίδες Λαρισαϊκού - ΑΕΛ2: 1-5
  • Προπαίδες (γεννηθέντες 1998) Ατρόμητοι-Arsenal (ακαδημία Βουτυρίτσα) - ΑΕΛ: 4-7
  • Προπαίδες γεννηθέντες 1999) Ατρόμητοι-Arsenal (ακαδημία Βουτυρίτσα) - ΑΕΛ: 0-5

Φωτογραφικό υλικό από τις αναμετρήσεις εδώ.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 24.09.2010


Ξεκίνησαν οι προπονήσεις των τμημάτων υποδομής βόλεϊ της ΑΕΛ
 
 
Η ΑΕΛ ανακοίνωνει πως άρχισαν οι εγγραφές για τα τμήματα Υποδομών και Ακαδημιών του Βόλεϊ.

Παρακαλούνται οι αθλητές ποδοσφαίρου των ακαδημιών μας να βρίσκονται με αθλητική περιβολή (φιλικού αγώνα) στα κατωτέρω γήπεδα στις εξής ώρες συγκέντρωσης:

Προπαιδικό (γεννηθέντες 1998) Γήπεδα Βουτυρίτσα 8:45 π.μ.

Προπαιδικό (γεννηθέντες 1999) Γήπεδα Βουτυρίτσα 12:15 μ.μ.

Παιδικό ΑΕΛ-1 Γήπεδο Γιάννουλης 8:45 π.μ.

Παιδικό ΑΕΛ-2 Γήπεδο Βιολογικού 9:15 π.μ.

Επόμενοι Αγώνες

Καμία εκδήλωση