ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ β' φάσης πρωταθλημάτων Παίδων-Προπαίδων-Εφήβων ΕΠΣΛ
  • μέγεθος γραμματοσειράς +

12 Ιανουάριος 2011
Συγγραφέας 

Το Σάββατο 15.01.2011 ξεκινάει η πολυαναμενόμενη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος παίδων της ΕΠΣΝΛ. Οι παιδικές ομάδες του σωματείου μας ΑΕΛ-1 και ΑΕΛ-2 θα αγωνιστούν κόντρα στα συγκροτήματα Νίκη-Μιχαήλ και Ακαδημία Πλίτση-1 αντίστοιχα.

Καλούνται να βρίσκονται με πλήρη ποδοσφαιρικό εξοπλισμό:

Οι ποδοσφαιριστές της ΑΕΛ-1 στις εγκαταστάσεις Camp New (όπισθεν Εργατικών Κατοικιών Γιάννουλης) στις 8:30 π.μ.

Οι ποδοσφαιριστές της ΑΕΛ-2 στα αποδυτήρια της Θύρας 3 Σταδίου Αλκαζάρ στις 11:00 π.μ.

Το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών

ΠΑΙΔΙΚΟ

2η αγωνιστική - Σάββατο 29.01.2011

12 μ.μ. Μητσιμπόνα Β: ΑΕΛ1 - Προμηθέας3

10 π.μ. γήπεδο Μελισσοχωρίου: Προμηθέας1-ΑΕΛ2

3η αγωνιστική - Σάββατο 12.02.2011

12 μ.μ. Μητσιμπόνα Β: ΑΕΛ1 - Τοξότης Λάρισας

10 π.μ. γήπεδο Νίκαιας: Δήμος Νίκαιας - ΑΕΛ2

4η αγωνιστική - Σάββατο 26.02.2011

10 π.μ. γήπεδο Αμπελοκήπων: Αμπελόκηποι - ΑΕΛ1

10 π.μ. Μητσιμπόνα Β: ΑΕΛ2 - Πελασγιώτις

5η αγωνιστική - Σάββατο 12.03.2011

10 π.μ. γήπεδο Αγιάς: Δωτιέας Αγιάς - ΑΕΛ1

ΑΕΛ2 ρεπό

6η αγωνιστική - Σάββατο 26.03.2011

ΑΕΛ1 ρεπό

12 μ.μ. Μητσιμπόνα Γ: ΑΕΛ2 - Απόλλων Λάρισας

7η αγωνιστική - Σάββατο 09.04.2011

12 μ.μ.Νεάπολης Β: Ακαδ. Πλίτση2 - ΑΕΛ1

12 μ.μ. Μητσιμπόνα Β: ΑΕΛ2 - Αχιλλέας Φαρσάλων

 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ


5η αγωνιστικη 19/3/2011
4ος Ομιλος
11:30 ΑΕΛ Πρ.1 - ΟΜΟΝΟΙΑ Λ. (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ)
5ος Ομιλος
ΑΕΛ Πρ.2 (ρεπο)
6ος Ομιλος
10:00 ΑΕΛ Πρ.3 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗ)

6η αγωνιστικη 3/4/2011
4ος Ομιλος
10:30 ΑΝΑΓΕΝ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΕΛ Πρ.1 (Βοηθ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ)
5ος Ομιλος
Νίκη Μιχαήλ - ΑΕΛ Πρ. 2 (Camp New)
6ος Ομιλος
ΑΕΛ Πρ.3 ρεπό
 

ΕΦΗΒΙΚΟ

5η Αγωνιστική 19/03/2011

ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας (Γήπεδο Βιολογικού, 10 πμ)

6η Αγωνιστική 03/04/2011

Αστραπή Νέας Πολιτείας - ΑΕΛ (Γήπεδο Ν. Πολιτείας βοηθητικό, 10 πμ)

7η Αγωνιστική 19/03/2011

ΑΕΛ - Π.Σ. Ελασσόνας (Γήπεδο Ν. Πολιτείας βοηθητικό, 10 πμ)

1491 K2_VIEWS
E-AEL

Επόμενοι Αγώνες

Καμία εκδήλωση