Με νίκη κλείδωσαν την πρώτη θέση του ομίλου οι παγκορασίδες!
  • μέγεθος γραμματοσειράς +

30 Ιανουάριος 2017

Άλλη μια Νίκη πέτυχε η ομάδα των παγκορασίδων απέναντι στον Γ.Σ Αλμυρού με 3-0 σετ. Με αυτήν τη νίκη σφραγίστηκε και μαθηματικα η πρόκριση στους 16. Τα κορίτσια απέδωσαν όμορφο βόλεϊ και στα 3 σετ και έδειξαν ότι βρίσκονται σε πολύ καλή φόρμα .

ΑΕΛ : (Ιόβτσεβ) Μπουφίκου Γ, Κουμπαρά Μ, Βελεσιώτη Ε Γεωργαντζιά Φ, Μπαρμπούτη Σ ,Μπαρμπούτη Ι, Σολομωνίδη Ε.

GKB 6870

GKB 7014

GKB 6899

Ξεκίνησε το ανεπίσημο πρωτάθλημα των παγκορασίδων Β’

Η ΑΕΛ συμμετέχει με παιδιά γεννηθέντα το 2004-2005. Οι μικρές μας αθλήτριες έδωσαν τον πρώτο τους αγώνα με αντίπαλο την ομάδα της ΕΑΛ πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση και αφήνοντας πολλές υποσχέσεις για το μέλλον παρά την ήττα με 1-3.

ΑΕΛ : (Ιόβτσεβ) Γκίνι Γ, Κρυβοσίδη Ε, Ανδρέου Α, Δημοβέλη Ι, Κουμπαρά Σ, Μητρακοπούλου Ε, Αγγελακοπούλου Ε, Βελεσιώτη Ε, Ευθυμιοπούλου Θ, Κυριζοπούλου Κ, Χαχαμή Φ.